asume uuel aadressil: 

Lõõtsa 1a, II korrus 


Oleme organisatsioonide ja inimeste arendamisele pühendunud konsultatsiooniettevõte. Tunneme oma klientide vastu siirast huvi ning loome nende vajadustest lähtuvaid sisukaid lahendusi.
Organisatsiooniuuringud

Organisatsiooniuuringud

Organisatsiooniuuringud aitavad paremini mõista organisatsioonide, nende liikmete või klientide ja juhtide tugevusi ning annavad ülevaate arenguvajadustest.

Loe edasi  
Testid

Testid

Pakume Eestis välja töötatud professionaalseid psühholoogilisi teste nii personalivalikuks, hindamiseks kui nõustamiseks. 

Loe edasi  
Värbamine ja valik

Värbamine ja valik

Pakume täisteenust sobivaima kandidaadi leidmiseks professionaalselt ja efektiivselt.

Loe edasi  
Coaching ja koolitused

Coaching ja koolitused

Pühendume teie ja teie meeskonna igakülgsele arendamisele. Aitame kaardistada hetkeolukorda ning kutsuda ellu soovitud muutusi.


Loe edasi  

Tänu üle 20-aastasele kogemusele oskame teadust ja praktikat kliendi kasuks viljakalt ühendada.

Eesti Haigekassa

Anne-Ly Mendel

“Meie vajadus ning sisemised standardid eeldavad põhjalikku lähenemist ja detailset väljundit, mistõttu vastavalt meie vajadusele ja soovile on lisatud uuringuankeetidesse täiendavaid küsimuste plokke, antud häid nõuandeid küsimustiku koostamiseks. ”

Estel Pukk 

Estel Pukk

"Hindan kõrgelt Tripodi meeskonna nõudlikkust ja panust partnerite pädevuse tõstmisesse. Ükski projekti ei käivitu enne, kui Maria ja tema meeskond on veendunud, et klient teab, miks, mida ja kuidas tehakse."

Viimased uudised

Oleme piisavalt suured, et pakkuda teile mahukaid teenuseid, ning piisavalt väikesed ja paindlikud, et töötada välja just teie vajadustele vastav lahendus.

Partnerid

Meie partner Leedus: